Kreatívny vedúci marketingu s AJ a RJ

Tlačiť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta , ktorý bude riadiť a koordinovať dizajnérske projekty pre svetových klientov .

Spolupracujú  s množstvom klientov v Európe, Severnej Amerike a na Ďalekom východe (Austrália, Japonsko), pre ktorých vytvárajú  najlepší dizajn vo svojej triede.

Ponúkaný plat:

1 800€ - 2200€

Termín nástupu:

Dohodou

Termín ukončenia výberu:

28.02.2021

Ponúkame:

- flexibilný pracovný čas

- príspevok do domácej kancelárie.

Druh pracovneho pomeru:

plný úväzok

Informácie pre uchádzača:

- Prezentácia našich návrhárskych schopností klientom počas online stretnutí

- Tvorba cenových ponúk na základe interných cenníkov

- Navrhovanie kreatívnych riešení pre klienta na základe ich potrieb, budovanie predvýroby

rozloženia (drôtový model) a ich preskúmanie s klientmi

- Výroba interných návrhových slipov v ruskom jazyku na základe prijatých pokynov od klienta

- Sprostredkovanie návrhových slipov nášmu dizajnérskemu tímu v Rusku a spolupráca s nimi

stanoviť časové harmonogramy výroby

- Sledovanie návrhových projektov, časových harmonogramov, pokroku, spätnej väzby od klientov a ich implementácie

dizajnérskym tímom

- Preklad / tlmočenie spätnej väzby a komunikácie medzi klientmi a dizajnérskym tímom

- Vykonávanie drobných opráv na dielach dizajnu, kedykoľvek je to možné, s cieľom urýchliť ich

implementácia spätnej väzby a dodacích lehôt

- Udržiavanie a vývoj najlepších postupov v oblasti dizajnu s cieľom zabezpečiť vyššiu efektivitu a efektívnosť klientov

Pracovná ponuka je z oblasti:

Marketing, reklama, PR

Pozícia vhodná pre absolventa:

Nie

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk
C2
Ruský jazyk
C2

Ďalšie požiadavky na zamestnanca:

- vysokoškolské vzdelanie (bakalárske)

- vysokoškolské vzdelanie (magisterské)

Pedagogická špecializácia

- Dizajn, Kreatíva, Marketing

Jazykové znalosti

- ruština - znalosť (C2) a angličtina - znalosť (C2)

Ostatné poznatky

- Adobe Photoshop - expert

- Adobe Illustrator - základné

- Adobe Premiere Pro - pokročilý

- Adobe After Effects - pokročilý

- Microsoft Excel - základné

- Prax - viac ako 2 roky skúseností v oblasti dizajnu alebo marketingu digitálnych médií

Máte záujem o túto pozíciu?

Vyplňte krátky formulár a naši pracovníci Vás budú kontaktovať

Súbor musí byť menší ako 5 MB.
Povolené typy súborov: pdf doc docx.