Zaregistujte sa

Zaregistrujte sa v personálnej agentúre iw.sk.

Čo získam?

Služby personálnej agentúry iw.sk využívajú domáce i zahraničné spoločnosti už od roku 1994. Za tento čas sme našli zamestnanie stovkám uchádzačov o prácu na rozličných pracovných pozíciách.

V prípade, že ste momentálne bez práce, prípadne zvažujete o zmene zamestnania, neváhajte a zaregistrujte sa do našej databázy. Získate tým možnosť zaradenia do výberových konaní na pracovné pozície bez potreby denného sledovania nových pracovných ponúk.

Uprednostňujeme osobný prístup a preto budeme radi, ak sa do našej databázy zaregistrujete osobne. Výhodou osobnej registrácie je možnosť vzájomného spoznania, vytvorenia bližšieho vzťahu. Zároveň získate detailnejšie informácie o postupe práce našej agentúry a o aktuálnych pracovných pozíciách, na ktorých momentálne pracujeme. Na vašu registráciu sú pripravené personálne asistentky, ktoré vám na základe vášho vzdelania, praxe a zamerania poradia, ktorá z voľných pozícií je pre vás tá správna. Registrácia je bezplatná a s vašimi údajmi sa pracuje so stopercentnou diskrétnosťou. Na osobnú registráciu by ste si mali vyčleniť približne pol hodiny.

Ak ste pracovne vyťažený, príp. bývate mimo miest, kde sa nachádzajú naše kancelárie, môžete sa do našej databázy zaregistrovať vyplnením osobného dotazníka, jeho zaslaním spolu s vašim životopisom prostredníctvom e-mailu faxu alebo poštou.

Vyplniť dotazník