Recruitment Consultant

Tlačiť

Miesto výkonu práce:

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Recruiter
Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho interného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu recruitera pre permanent placement. Staňte sa súčasťou
personálnej agentúry, ktorá pôsobí na trhu viac ako 20 rokov. Našim zamestnancom poskytujeme cenné pracovné skúsenosti,
možnosť participácie na rôznych zaujímavých projektoch v príjemnom kolektíve.
Dôležitou podmienkou je skúsenosť s výberom zamestnancov.
Aká bude Vaša pracovná náplň?
- inzerovanie pracovných pozícii a vytváranie ich popisov,
- aktívne vyhľadávanie, výber a kontaktovanie vhodných uchádzačov,
- selekcia životopisov, príprava profilov kandidátov,
- organizovanie a samostatné vedenie výberových pohovorov s kandidátmi,
- posudzovanie rôznych kvalifikačných predpokladov kandidátov na rôzne pracovné pozície,
- komunikácia s klientmi

- samostatná, rôznorodá pracovná činnosť,
- veľmi dobrá poloha spoločnosti,
- možnosť získať cenné pracovné skúsenosti
- práca v mladom kolektíve
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ponúkaný plat:

Dohodou

Termín nástupu:

ihneď

Termín ukončenia výberu:

28.02.2018

Ponúkame:

- kompletné zaškolenie a možnosť odborne a profesionálne rásť,
- rast finančného ohodnotenia,
- zázemie dlhoročne fungujúcej spoločnosti,

Druh pracovneho pomeru:

plný úväzok

Vzdelanie:

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pracovná ponuka je z oblasti:

Ľudské zdroje a personalistika

Pozícia vhodná pre absolventa:

Nie

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk
B2

Odborné znalosti:

Personalistika
pokročilý