Obchodný zástupca

Tlačiť

Miesto výkonu práce:

Skalica

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

*priamy predaj profesionálneho náradia a dielenských potrieb konečnému spotrebiteľovi,

*starostlivosť o pridelených zákazníkov,

*vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov,

*tvorba cenových ponúk,

*spracovanie objednávok zákazníkov,

*hľadáme jedného obchodného zástupcu do regiónu - Prievidza, Bánovce a Partizánske a druhého do regiónu Bratislava vidiek, Malacky a Skalica

Ponúkaný plat:

Dohodou

Termín nástupu:

Dohodou

Termín ukončenia výberu:

11.02.2019

Ponúkame:

*dobré finančné ohodnotenie,

*práca v stabilnej spoločnosti,

*firemné benefity,

*služobné auto, mobil,

*práca pre spoločnosť dlhodobo zabehnutej na slovenskom trhu

Druh pracovneho pomeru:

plný úväzok

Informácie pre uchádzača:

*Záujemci o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na emailovú adresu: mazakova@appel.sk alebo volajte na 0905 973 151.

Vzdelanie:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pracovná ponuka je z oblasti:

Obchod

Znalosti programov a OS:

Microsoft Excel
pokročilý
Microsoft Word
pokročilý

Ďalšie požiadavky na zamestnanca:

*skúsenosti na obchodníckej pozícií minimálne 3 roky,

*skúsenosti s predajom technických produktov / materiálovoobchodnícke myslenie,

*vodičský preukaz skup. B.,

*výborné komunikačné a organizačné zručnosti,

*samostatnosť,

*orientácia na zákazníka,

*zodpovednosť

Stručná charakteristika spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:

*Našim klientom je obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1996. Zaoberá sa predajom náradia, dielenských potrieb určených pre výrobu.

Kontaktná osoba:

Číslo projektu:

3