iw.sk
Personálna agentúra

iw.sk je personálna agentúra zameraná na vyhľadávanie pracovníkov nižších a stredných pozícií, špecializuje sa aj na personálny leasing.

iw.sk poskytuje už od roku 1994 rýchly a kvalitný servis podložený skúsenosťami a detailnou znalosťou slovenského pracovného trhu.

Personálny výber

iw.sk pre svojich klientov zabezpečuje vyhľadávanie pracovníkov na stredné a nižšie pozície (sekretárka, asistentka, recepčná, obchodný zástupca, obchodný referent,skladník, zvárač a iné). Prostredníctvom našich služieb Personálny výberCV box a reŠtart pomáhame našim klientom v personálnej oblasti. Tieto moderné služby dynamicky a efektívne riešia personálne požiadavky našich klientov.

iw.sk od svojho vzniku, už viac ako 20 rokov, realizuje recruitment pracovníkov na rozličné pracovné pozície a v rôznych pracovných odvetviach.

 

Medzi spokojných klientov patria aj tieto spoločnosti.

Personálny leasing a HR Outsourcing

Pri službe Personálny leasing, personálna agentúra zabezpečí vyhľadanie pracovníkov pre požadované pracovné pozície. Výber zamestnancov podlieha Vašim požiadavkam – s Vami vybraným zamestnancom uzavrie personálna agentúra pracovný pomer a dočasné pridelenie kandidáta. „Leasovaný“ zamestnanec bude teda vykonávať prácu vo Vami zvolenom termíne a priestore.  Personálna agentúra prevezme kompletnú personálnu a mzdovú agendu.


Pri službe HR Outsourcingu prevezme personálna agentúra iw.sk kompletnú personálnu a mzdovú agendu za Vami vybraných zamestnancov. Výberový proces pri tejto službe si Vaša spoločnosť urobí sama.

 

Novinky, rady a články

Aktuálne informácie pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o oblasť rozvoja ľudských zdrojov, nové trendy a novinky ako aj skúsenosti uchádzačov o zamestnanie. 

Pracovné ponuky

Hľadáte zamestnanie alebo zvažujete nad zmenou? Vyplnte dotazník a zaradíme Vás do výberového procesu na pracovné pozície bez potreby denného sledovania nových pracovných ponúk.

Vyplniť