iw.sk
Personálna agentúra

iw.sk je personálna agentúra zameraná na vyhľadávanie pracovníkov nižších a stredných pozícií, špecializuje sa aj na personálny leasing.

iw.sk poskytuje už od roku 1994 rýchly a kvalitný servis podložený skúsenosťami a detailnou znalosťou slovenského pracovného trhu.

Personálny výber

iw.sk pre svojich klientov zabezpečuje vyhľadávanie pracovníkov na stredné a nižšie pozície (sekretárka, asistentka, recepčná, obchodný zástupca, obchodný referent,skladník, zvárač a iné). Prostredníctvom našich služieb Personálny výberCV box a reŠtart pomáhame našim klientom v personálnej oblasti. Tieto moderné služby dynamicky a efektívne riešia personálne požiadavky našich klientov.

iw.sk od svojho vzniku, už viac ako 20 rokov, realizuje recruitment pracovníkov na rozličné pracovné pozície a v rôznych pracovných odvetviach.

 

Medzi spokojných klientov patria aj tieto spoločnosti.

Personálny leasing a HR Outsourcing

Pri službe Personálny leasing, personálna agentúra zabezpečí vyhľadanie pracovníkov pre požadované pracovné pozície. Výber zamestnancov podlieha Vašim požiadavkam – s Vami vybraným zamestnancom uzavrie personálna agentúra pracovný pomer a dočasné pridelenie kandidáta. „Leasovaný“ zamestnanec bude teda vykonávať prácu vo Vami zvolenom termíne a priestore.  Personálna agentúra prevezme kompletnú personálnu a mzdovú agendu.


Pri službe HR Outsourcingu prevezme personálna agentúra iw.sk kompletnú personálnu a mzdovú agendu za Vami vybraných zamestnancov. Výberový proces pri tejto službe si Vaša spoločnosť urobí sama.

 

Novinky, rady a články

Aktuálne informácie pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o oblasť rozvoja ľudských zdrojov, nové trendy a novinky ako aj skúsenosti uchádzačov o zamestnanie. 

Pracovné ponuky

Hľadáte zamestnanie alebo zvažujete nad zmenou? Vyplnte dotazník a zaradíme Vás do výberového procesu na pracovné pozície bez potreby denného sledovania nových pracovných ponúk.

Vyplniť

APPEL COUNSELLING

Kalkulant

Bratislava
iw.sk
iw.sk

Obchodný zástupca pre východné Slovensko

Košický kraj, Prešovský kraj
iw.sk

IT konzultant

Bratislava
APPEL COUNSELLING