Tréning, koučing a Leadership

Miesto konania: 
Kongresové centrum TECHNOPOL, Bratislava

 

Starostlivosť o zamestnancov a ich rozvoj považujeme v dnešnej dobe za samozrejmosť. Ktorá technika je najúčinnejšia a téma najžiadanejšia? Ako podporovať leadership v spoločnosti? 

Mariana Dolinská

HR manažérka, Allianz Business Services s.r.o.:

Leadership Development

Mariana Dolinská sa v úvodnej prezentácii okrem zamyslenia sa nad skutočným obsahom pojmov leader, leadership podelí aj s jej skúsenosťami s reálnou implementáciou leadership prístupu ako „vyššej formy“ manažmentu a vedenia ľudí v úzkej súvislosti so sebamotiváciou a umením motivovať. Zmieni sa aj o súvisiacich kompetenčných modeloch a skúsenostiach s ich implementáciou v podmienkach konkrétnych spoločností.

Petra Jaššáková

Špecialistka vzdelávania a lektorka, OTP Banka Slovensko

Mindfulness ako benefit pre zamestnanca aj zamestnávateľa

Jedna z možností ako zatraktívniť a spestriť rozvojové programy, teambuildingy, benefity pre zamestnancov, je uplatniť zážitkové cvičenia, zamerané na osvojenie si zručností, ktoré napomáhajú k zvýšeniu pocitu vnútornej spokojnosti, šťastia a vnútornej stability. Veľmi účinnou metódou, ktorá je ešte stále pre väčšinu verejnosti novinkou je koncept Mindfulness (preklad „Všímavosť“). Koncept Mindfulness je orientovaný na vnímanie a nekritické zameranie pozornosti na emócie, myšlienky a pocity, vyskytujúce sa v prítomnom okamihu. Najčastejšie je cvičený formou meditačných postupov.

Jozef Stopka

kouč, UPC

Koučing a jeho celoplošné uplatnenie vo firemnom prostredí

V rámci témy sa bude venovať svojim praktickým skúsenostiam v uplatňovaní koučingu vo firemnom prostredí: ako finančne optimalizovať náklady na koučing, ako pristupovať ku koučingu, ako riadiť tento proces… Prečítajte si článok od Jozefa Stopku : Koučing a jeho celoplošné uplatnenie vo firemnom prostredí v sekcii Články.
08:30 - 09:00 prezentácia účastníkov
09:00 – 10:00 1.blok
10:00 – 10:20 coffeebreak
10:20 – 11:20  2.blok
11:20 – 11:40 coffeebreak
11:40 – 12:40 3.blok

 

*** Cena workshopu je 95,- + DPH

*** Účastník môže využiť možnosť zakúpenia zvýhodneného balíčka HRDA 2015. V rámci tohto balíčka získate vstup na všetkých 5 workshopov a konferenciu za cenu 590,- + DPH (namiesto 815,-)

 

Kontaktujte nás na: barta@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99, alebo si vstupenku môžete priamo zakúpiť cez náš partnerský portál PREDPREDAJ.SK

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri