Talent manažment a plánovanie nástupníctva

Miesto konania: 
DoubleTree by Hilton Bratislava

 

V súčasnosti môže byť ťažké nájsť talentovaného a oddaného zamestnanca. Čo však môže byť ešte zložitejšie je identifikovať jeho talent a rozvíjať ho natoľko, aby sme o talentovaného zamestnanca neprišli. Ako s talentom pracovať, ako ho motivovať a zabezpečiť spokojnosť aj podniku aj zamestnanca? Na tieto a iné otázky si zodpovieme počas najbližšieho workshopu, na ktorom vystúpia títo spíkri:

 

Embedded thumbnail for Talent manažment a plánovanie nástupníctva
Embedded thumbnail for Talent manažment a plánovanie nástupníctva
Embedded thumbnail for Talent manažment a plánovanie nástupníctva

Daniela Škorvánková

HR specialist/HR business partner Erste Group IT SK

Talent management v praxi

Budeme diskutovať o rôznych prístupoch k práci s talentami, podelím sa o skúsenosti s realizáciou 2 talent management programov (skupinovo zameraného a individuálne zameraného), ktoré sme realizovali (resp. aktuálne realizujeme) v spoločnosti Erste Group IT SK. Pozrieme sa na ich výhody a riziká, zadefinujeme si kľúčové aktivity pre úspešnú realizáciu talent management programu. PREZENTÁCIU NÁJDETE TU: https://prezi.com/pbu5bi_ygrmw/road-ahead/?utm_campaign=share&utm_medium=copy

Kamila Birnsteinová

Head of Talent Management & Learning Swiss Re Business Services

Ako dosiahnuť úspešný talent manažment vo firme ?

Ako by mala vyzerať práca s talentami vo firme ? Stačia nám správne nastavené procesy ? Stačia nám ponúkané rozvojové programy? Alebo potrebujeme čosi viac? V praxi sa stále viac a viac stretávame s podobnými otázkami. V mojom príspevku sa budem zaoberať pojmom talent manažment. Ako pristupovať k identifikovaniu talentov, k práci s talentami a aký má vlastne talent manažment zmysel a dopad na úspešné fungovanie danej spoločnosti.

Eva Daňová

HR Partner pre IBM Slovensko a IBM ISC

People Days - Mapovanie talentov v IBM

Predstavím vám projekt mapovania talentov v IBM a tiež systém ako rozvíja IBM svojich zamestnancov. Budeme sa venovať tomu, ako plánujeme nástupníctvo v našej firme, akú používame metodiku na identifikáciu našich talentov a ich schopností. Predstavím systémy merania na lokálnej, regionálnej i globálnej úrovni.
08:30 - 09:00 prezentácia účastníkov
09:00 – 10:00 1.blok
10:00 – 10:20 coffeebreak
10:20 – 11:20  2.blok
11:20 – 11:40 coffeebreak
11:40 – 12:40 3.blok

 

* Cena workshopu je 95,- EUR + DPH.

** Využite možnosť zakúpiť si Balík HRDA 2015 so zvýhodnenou cenou 300,- EUR + DPH ( pôvodná cena je 380,- EUR + DPH ). V rámci neho máte vstup na všetky 4 workshopy, ktoré sa do konca roka 2015 uskutočnia.

*** BONUS! Po zakúpení Balíka HRDA 2015 Vám automaticky pribalíme zaujímavý DARČEK! A to kartón kvalitného moldavského vína PURCARI, prostredníctvom ktorého zažite aj Vy atmosféru anglického kráľovského dvora!
 

 

Kontaktujte nás na: semancova@hrda.sk, alebo na: +421 902 773 377, alebo si vstupenku môžete priamo zakúpiť cez náš partnerský portál PREDPREDAJ.SK

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri