Riadenie výkonnosti

Tak ako je zvykom, aj druhý štvrtok v mesiaci október prebehol workshop HRD Academy. Tentokrát na tému Riadenie výkonnosti. O svoje skúsenosti sa prišli podeliť známe osobnosti z praxe.

Interaktívny workshop otvoril úvodným slovom pán Boris Kapucian, managing partner spoločnosti Excellent Training. S prvým príspevkom k téme znalostného manažmentu vystúpil pán Tomáš Turkovič, ktorý pôsobí v spoločnosti Soitron ako riaditeľ pre ľudské zdroje. Hovoril o systémoch riadenia výkonu pomocou automatizácie, predovšetkým však o reálnych skúsenostiach IT firmy Soitron.

Na jeho príspevok nadviazala pani Marianna Dolinská z Allianz Business Services, ktorá sa venovala problematike Performance review. Za ňou nasledovala časť venovaná hodnoteniu pracovného výkonu. Pomocou videokonferencie sme sa spojili s pani Jankou Štefečkovou, lektorkou spoločnosti Excellent Training, ktorá sa uvedenej problematike hodnotenia zamestnancov a ich výkonnosti venuje počas celej svojej profesionálnej kariéry.

Na záver sme celodenný workshop uzavreli príspevkom pána Andreja Stančíka, produktového manažéra pre vzdelávanie spoločnosti PosAm, ktorý poukázal na význam závislosti medzi vzdelávaním zamestnancov a ich odborného rastu vo vzťahu k riadeniu výkonnosti.

 

V prípade, že Vás HRD Academy zaujala, pripravili sme pre Vás cenovo výhodné balíky na jednotlivé workshopy: 
1 workshop - cena: 199,- €
2 workshopy - cena: 269,- €

Harmonogram nasledujúcich 1-dňových workshopov HR Development Academy 2011: 
10.11. Znalostný manažment
08.12. Plánovanie nástupníctva a rozvoj talentov

Vo februárovom termíne 09.02.2011 sa uskutoční v partnerstve s denníkom Hospodárske noviny konferencia "Rozvoj ľudských zdrojov", zameraná na rekapituláciu uplynulého obdobia, aktuálny stav a nové trendy a perspektívy rozvoja ľudských zdrojov na Slovensku.

 

Mariana Dolinská

HR manažérka, Allianz Business Services s.r.o.:

Úskalia Performance review

 

 

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri