Projektové riadenie pre personalistov a riaditeľov malých firiem

Miesto konania: 
Bratislava

Projektový manažment je jeden z najefektívnejších nástrojov riadenia. Predstavuje správnu inicializáciu, plánovanie a vytváranie projektovej dokumentácie. Zručnosti v oblasti riadenia projektov sú nevyhnutné pre dosahovanie produktivity v rámci organizácie a úspech v dnešnom podnikateľskom svete. 

Projektový manažment v malom

Mark Twain povedal: „ Nikdy som nedopustil, aby škola stála v ceste môjmu vzdelaniu". Potrebujete byť naozaj oficiálne certifikovaný projektový manažér alebo vám stačí zdravý rozum a trochu kreativity? Porozprávame sa o tom, ako môžete pristúpiť k projektovému riadeniu a ako sa to darí nám v Telekome.

Život HR projektov v praxi

Čo predurčí, že HR projekt je úspešný alebo zlyhá? Kedy považujeme projekt za úspešný? Je kľúčom projektové riadenie?

Kvalita v projektoch

Dôležitou súčasťou riadenia projektu je riadenie kvality. Na základe očakávaní zákazníka je potrebné definovať kritéria kvality, tolerancie pre kvalitu a zodpovednosť za kvalitu. Úlohy súvisiace s overovaním kvality výstupov musia byť súčasťou časového a nákladového plánu projektu.
08:30 - 14:00 WORKSHOP

 

Cenník platný na jednotlivé workshopy, ako i zvýhodnené permanentky, vrátane vstupu na konferenciu nájdete TU.

Klienti Appel Group automaticky získavajú 20% zľavu na vstup.

Prihláste sa na WS prostredníctvom nášho registračného formulára, alebo si zakúpte vstupenku, cez partnerský portál PREDPREDAJ.SK. V prípade otázok nás kontaktujte priamo na: semancova@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99.

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri