Médiá

Projekt HR Development Academy organizuje už tento štvrtok - 22. septembra, podujatie na tému „Ako môže interná komunikácia podporovať angažovanosť a výkonnosť zamestnancov?“. Spíkrami budú len tí najpovolanejší - na túto problematiku budú hovoriť odborníci zo spoločností CRH (Slovensko), Metro, Orange a SPP.
23 sep 2016
Najlepšou reklamou pre firmu je, keď o nej dobre hovoria jej vlastní zamestnanci. Na to, aby to tak bolo treba, aby sa v práci cítili dobre, vedeli, čo sa vo firme deje a prečo je to tak. 
21 nov 2014
Ako preniesť vedomosti od tých, ktorí vedia k tým, ktorí to vedieť potrebujú? Je takýto prenos informácii potrebný? Ako ho zvládnuť vo väčších spoločnostiach? 
13 nov 2014
Vo firme často meramé aj spotrebu ceruziek, papiera, energie, účty za telefón... veľmi často sa však zabúda na kvalitné meranie ľudských zdrojov. Ako na to?
25 sep 2014
Mať vo firme spokojných zamestnancov môže znieť ako utópia. Stále sa nájde niečo, čo niekomu prekáža, s čím nesúhlasí... 
17 sep 2014
Čo je HR Development Academy? Ako vznikol jej koncept a prečo sa venujeme týmto témam?
1 sep 2014
Na konferencii Rozvoj ľudských zdrojov sme hovorili aj na tému : Burn out ako výzva pre riadenie ľudských zdrojov.  
21 mar 2014
Spoločnosť BrainFit Center sa zaoberá zaujímavými technikami precvičenia mozgu. Vypočujte si viac o tom, ako táto neštandardná a alternatívna technika funguje.
21 mar 2014