HR Branding

Ako Vaši zamestnanci vnímajú HR oddelenie vo Vašej spoločnosti? Ako vypovedá o Vás to, čo si o spoločnosti myslia Vaši zamestnanci? Ste žiadaným zamestnávateľom verejnosti? Prečo tomu tak je / nie je?

 

 

Byť cool dnes už nestačí

Employer branding, budovanie značky, tvorba imidžu... Nech už použijeme ktorýkoľvek z týchto názvov, stále nám ide o jedno a to isté – ako zaujať potenciálnych zamestnancov, vyvolať emócie, vybudovať si dôveru vo vnútri firmy, podporiť lojalitu zamestnancov a v neposlednom rade byť stále nohami pevne na zemi a nestratiť vlastnú tvár. Počas workshopu sa s vami rada podelím o to, ako vnímame tieto aktivity v adidas Group a aké konkrétne kroky podnikáme, aby sme boli zaujímavým zamestnávateľom pre talentovaných ľudí

Magenta pozitiv

Je náročné odlíšiť budovanie značky firmy smerom k zákazníkom ako atraktívneho poskytovateľa služieb a smerom k potenciálnym zamestnancom ako atraktívneho zamestnávateľa. Keď z pohľadu HR hovoríme o značke zamestnávateľa, stále viac rezonuje skúsenosť - aké nastavenie má firma vo vnútri a ako je vnímaná súčasnými zamestnancami, tak ju vnímajú aj navonok jej potenciálni zamestnanci. Na našom workshope vám priblížime, akým spôsobom sa u nás v Telekome venujeme budovaniu značky medzi kolegami, pretože práve oni sú najlepšími ambasádormi značky.

Andrea Hrušovská

HR manažérka | Emerson

HR branding - chceme ho merať?

Aj napriek tomu, že personálny marketing - HR branding nezmení disproporcie vzniknuté na trhu práce medzi ponukou pracovných miest a dopytom po nich, ponúka celý rad metód ako zachrániť ľudský kapitál spoločnosti pre jej budúcnosť.
09:00– 09:15 Úvodné slovo, Filip Brodan
09:15 – 10:15 Magenda Pozitiv, Oľga Berecká & Barbora Šteffeková
10:15 – 10:40 Coffee break
10:40 – 11:40 HR Branding - chceme ho merať?, Andrea Hrušovská
11:40 – 12:00 Coffee break
12:00 – 13:00 Byť cool dnes už nestačí, Martina Kováčová

 

Cena workshopu je 95,- EUR  + DPH.

Kontaktujte nás na: melnicekova@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99, alebo si vstupenku môžete priamo zakúpiť cez náš partnerský portál PREDPREDAJ.SK

                   

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri