Ako sa stať atraktívnym zamestnávateľom?

Odborný seminár Ako sa stať atraktívnym zamestnávateľom? na tému HR Marketing zo série podujatí HR Development Academy spojil 21.júna 2012 tri slovenské mestá - Bratislavu, Banskú Bystricu a Kočice prostredníctvom videokonferencie. V Bratislave, ktorá bola zastúpená najvyšším počtom účastníkov, otvoril seminár managing partner spoločnosti Excellent Training, pán Boris Kapucian.

 

Prvý príspevok, kde marketérka Martina Ličková zo spoločnosti Excellent Training hovorila o trikoch a tipoch top zamestnávateľov, bol prenášaný z Bratislavy. Podelila sa o svoje nemalé praktické skúsenosti zo slovenského trhu a zároveň spomenula i príklady zo zahraničia.

 

HR manažér Michal Baláž zo ŽOS Zvolen poukázal, že HR marketingu sa nemusíme báť a jeho realizácia sa dá riešiť viacerými spôsobmi. Vysvetlil, ako hľadajú najtalentovanejších absolventov vrámci spolupráce so školami, a tiež systém udržania si kľúčových zamestnancov. Príspevok vyvolal plodnú diskusiu medzi účastníkmi nielen v Banskej Bystrice, ale naprieč slovenskými mestami.

 

Po menšej prestávke nám vedúca Útvaru komunikácie a hovorkyňa VSE, Andrea Danihelová v Košiciach vysvetlila, čo si pod pojmom "lokalitne zodpovedné podnikanie" predstavuje spoločnosť VSE a ako sa snaží byť v košickom regióne dobrým susedom.

 

Ako budovať značku zamestnávateľa navonok aj dovnútra spoločnosti - aj bez veľkého rozpočtu, nám v zaujímavej prezentácii v Banskej Bystrici predviedol tandem z levickej spoločnosti LEAF. HR manažér Petr Milan a PR špecialistka Martina Zomborská nám ukázali, ako robia v práci cukravinky.

 

O budovaní silnej značky a prepojení na interné prostredie hovorila Lenka Schenkmayerová zo spoločnosti Slovak Telekom. Jej príspevok bol zároveň posledným príspevkom, určite nie však záverom semináru, nakoľko sa ihneď rozprúdila plodná a inšpirujúca debata v každom z miest.

 

Cena workshopu je 95,- EUR  + DPH.

Kontaktujte nás na: melnicekova@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99, alebo si vstupenku môžete priamo zakúpiť cez náš partnerský portál PREDPREDAJ.SK

 

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri