Ako prilákať mladé talenty? Ako ich viesť a rozvíjať?

Miesto konania: 
Mercure Bratislava Centrum Hotel

Dnes už nikto nepochybuje o tom, že nájdenie talentov a udržanie si ich dáva firme jednoznačnú trhovú výhodu. Predsa jediná vec, ktorá dokáže roztancovať kapitál je talent. Ale ako ho nájsť a nestratiť?

Maxim Strashun

Head of Talent Development EMEA, Lenovo (Slovakia) s.r.o

Manažment a rozvoj talentov pre Lenovo EMEA

Do hĺbky porozprávam o programe, ktorý vediem. Prezentujem nástroje, ktoré používam na rozvoj talentov pre Lenovo EMEA(EU, Stredný východ a Afrika). Odhalím triky, ktoré používame a ktoré sa vyplatili. Podelím sa o to, čo u nás nefungovalo, o problémy, ktoré sme mali a o možnosti ako sa im dá vyhnúť v rámci Vášho talent manažmentu. Verím, že učenie sa od ostatných v HR oblasti je najlepší spôsob ako zaistiť, že práve Váš talent development bude fungovať.

Zuzana Száraz

Regional HR manager METRO Cash and Carry SR sro

Igor Losman

Store manager, veľkoobchodná prevádzka Ivánka pri Dunaji

Ako chutí a vonia práca s talentami (v METRE)

Na prvý pohľad nevábne prostredie veľkoobchodu, práca v chlade, práca s náročným zákazníkom, raketovo sa meniace prostredie, nepretržitá prevádzka. Na druhý pohľad vás prekvapí dokonale „vyfejsovaný" tovar v každej uličke, vábi vás vôňa exotického ovocia, či morské ryby plávajúce vo veľkých akváriách. O kus ďalej je to vášnivo vysvetľujúci someliér rozdiel medzi odrodami jednotlivých vín, či iný zamestnanec, ktorý s úsmevom na tvári nakladá zákazníkovi paletu vybraného tovaru....Aj takto môže vyzerať veľkoobchod, v ktorom práca je vášňou, kde práca s talentami je považovaná za bežnú súčasť denných rutín manažérov a kde majú talenty jedinečnú príležitosť skutočne rásť.

Dušan Káčer

Excellent Training

Ako prilákať mladé talenty?

08:30 - 14:00 WORKSHOP

 

 

Cenník platný na jednotlivé workshopy, ako i zvýhodnené permanentky, vrátane vstupu na konferenciu nájdete tu.

Kontaktujte nás na: semancova@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99, alebo si vstupenku môžete priamo zakúpiť cez náš partnerský portál Predpredaj.sk

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri