Ako prilákať mladé talenty? Ako ich viesť a rozvíjať?

Miesto konania: 
Mercure Bratislava Centrum Hotel

Dnes už nikto nepochybuje o tom, že nájdenie talentov a udržanie si ich dáva firme jednoznačnú trhovú výhodu. Predsa jediná vec, ktorá dokáže roztancovať kapitál je talent. Ale ako ho nájsť a nestratiť?

Manažment a rozvoj talentov pre Lenovo EMEA

Do hĺbky porozprávam o programe, ktorý vediem. Prezentujem nástroje, ktoré používam na rozvoj talentov pre Lenovo EMEA(EU, Stredný východ a Afrika). Odhalím triky, ktoré používame a ktoré sa vyplatili. Podelím sa o to, čo u nás nefungovalo, o problémy, ktoré sme mali a o možnosti ako sa im dá vyhnúť v rámci Vášho talent manažmentu. Verím, že učenie sa od ostatných v HR oblasti je najlepší spôsob ako zaistiť, že práve Váš talent development bude fungovať.

Ako chutí a vonia práca s talentami (v METRE)

Na prvý pohľad nevábne prostredie veľkoobchodu, práca v chlade, práca s náročným zákazníkom, raketovo sa meniace prostredie, nepretržitá prevádzka. Na druhý pohľad vás prekvapí dokonale „vyfejsovaný" tovar v každej uličke, vábi vás vôňa exotického ovocia, či morské ryby plávajúce vo veľkých akváriách. O kus ďalej je to vášnivo vysvetľujúci someliér rozdiel medzi odrodami jednotlivých vín, či iný zamestnanec, ktorý s úsmevom na tvári nakladá zákazníkovi paletu vybraného tovaru....Aj takto môže vyzerať veľkoobchod, v ktorom práca je vášňou, kde práca s talentami je považovaná za bežnú súčasť denných rutín manažérov a kde majú talenty jedinečnú príležitosť skutočne rásť.

Ako prilákať mladé talenty?

08:30 - 14:00 WORKSHOP

 

 

Cenník platný na jednotlivé workshopy, ako i zvýhodnené permanentky, vrátane vstupu na konferenciu nájdete tu.

Kontaktujte nás na: semancova@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99, alebo si vstupenku môžete priamo zakúpiť cez náš partnerský portál Predpredaj.sk

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri