Ako môže interná komunikácia podporovať angažovanosť a výkonnosť zamestnancov?

Miesto konania: 
Hotel Max Inn

Kvalitná interná komunikácia neovplyvňuje pracovný výkon, ale aj reputáciu spoločnosti. Zamestnanec, ktorý pozná smerovanie firmy, stotožňuje sa s jej hodnotami a cíti, že je pre ňu dôležitý!

Podpora angažovanosti zamestnancov internou komunikáciou

Cieľom prezentácie je ukázať, ako môže interná komunikácia ovplyvňovať zmeny vo firme a priniesť merateľnú pridanú hodnotu pre napĺňanie firemných cieľov. Predmetom prezentácie je vplyv konkrétnej strategickej komunikácie na angažovanosť zamestnancov.

Mesiac šetrenia v SPP alebo ako sa na šetrenie volá, tak sa z peňaženky ozýva

Najväčším prínosom nášho projektu je zistenie, že aj jednoduchá, finančne nenáročná kampaň a dobre zrealizovaná myšlienka môžu dosiahnuť veľké výsledky. Zamestnanci ju prijali za svoju. Spoločne sme dokázali, že vieme potiahnuť za jeden povraz a dokážeme reálne meniť veci k lepšiemu a byť efektívni. Získali sme aj mnoho ambasádorov – našich zamestnancov, ktorí šíria povedomie o SPP, ktoré ponúka efektívne a šetriace programy nielen zákazníkom, ale že si vieme ušetriť energie aj u nás doma.
08:30 - 13:00 WORKSHOP

 

Cenník platný na jednotlivé workshopy, ako i zvýhodnené permanentky, vrátane vstupu na konferenciu nájdete TU.

Klienti Appel Group automaticky získavajú 20% zľavu na vstup.

Prihláste sa na WS prostredníctvom nášho registračného formulára, alebo si zakúpte vstupenku, cez partnerský portál PREDPREDAJ.SK. V prípade otázok nás kontaktujte priamo na: semancova@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99.

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri