Ako byť atraktívnym zamestnávateľom?

Miesto konania: 
Hotel Max Inn

Zladiť stratégiu značky zamestnávateľa so zákazníckou angažovanosťou, produktivitou a výkonnosťou je veľmi dôležité. Rovnako ako zaujať strategický prístup k employer brandingu. Dozviete sa aj to, ako merať návratnosť investícii vašich činností v oblasti budovania značky zamestnávateľa.

Veríme v ľudí

V IKEA veríme v schopnosti každého zamestnanca. A hľadáme takých zamestnancov, ktorí zdieľajú pozitívny prístup a naše hodnoty, nechceme sa na nich pozerať len cez životopis, ale aj hľadať potenciál, talent, ktorý nám môžu priniesť. Nezáleží, ktorú pozíciu v IKEA zastávate, každý zamestnanec je dôležitý pre náš spoločný rast. Pretože, keď rastú zamestnanci, IKEA rastie tiež.

Praktické otázky budovania zamestnávateľskej značky

Teória k téme Employer Branding je dnes dobre rozpracovaná. Napriek tomu jej implementácia do praxe často čelí viacerým prekážkam. V čase, keď sa zamestnávatelia boria s nedostatkom vhodných kandidátov už nestačí, keď len komunikujete, že ste jednotka na trhu. A už vôbec nie ak pôsobíte v sektore, ktorý stagnuje.

08:30 - 14:00 WORKSHOP

 

Záväzná objednávka HRDA 2016 TU.

Cenník platný na jednotlivé workshopy, ako i zvýhodnené permanentky, vrátane vstupu na konferenciu nájdete TU.

Klienti Appel Group automaticky získavajú 20% zľavu na vstup.

Prihláste sa na WS prostredníctvom nášho registračného formulára, alebo si zakúpte vstupenku, cez partnerský portál PREDPREDAJ.SK. V prípade otázok nás kontaktujte priamo na: semancova@hrda.sk, alebo na: +421 911 79 77 99.

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Registrácie cez predpredaj

Partneri

Partneri

Mediálni Partneri