LinkedIn pre personalistov - jasne, stručne, efektívne a bezpečne

Oblasť vzdelávania: 

Manažérske zručnosti

Čas konania: 

8:30 - 16:30

Cieľ tréningu: 

Seminár je založený na praktických tipoch a okrem samotného LinkedIn obsahuje aj rady užitočných aplikácií, ktoré Vám s ním umožnia prácu zefektívniť, zautomatizovať a zmerať. To všetko za jeden deň, jednoducho, efektívne, zmysluplne a prakticky od konzultanta s desaťročnou praxou v odbore nových médi

 

Je určený pre:

 • ľudí, ktorí by radi využívali sieť LinkedIn
 • personalistov a HR manažérom vo firmách, ktorí by radi efektívne využívali sieť LinkedIn pre získavanie a manažment kontaktov, profesionálnu komunikáciu a personálne riadenie

Obsahové zameranie: 

 • Ako LinkedIn funguje, kto ho používa, k čomu ho môžeme používať my, a k čomu nie
 • Prezentujeme seba; ako správne na svoj ​​profil. Čo na neho umiestniť a čo nie, ako ho aktualizovať a ako ho efektívne využívať ku komunikácii
 • Vyhľadávame kontakty; ako správne na vyhľadávanie. Ako nájsť ľudí správnych profesií a zručností na správnych miestach. Ako vyhľadávania automatizovať. Čo robiť, keď nemôžeme človeka kontaktovať.
 • Nadväzujeme kontakty. Ako na to správne a bez rizika. S kým sa spájať a s kým nie. Ako vyvážiť kvalitu a kvantitu. Čo robiť, keď nás ľudia nemôžu alebo nechcú pridávať.
 • Komunikujeme s kontaktami: ako správne a bezpečne zverejňovať aktualizácie. Čo zdieľať a čo nie, a kedy to zdieľať. Ako pripraviť aktualizáciu, ktorá sa bude páčiť a zdieľať. Ako vyhodnotiť, či splnila svoj ​​účel. Ako komunikovať otvorenú pozíciu a požiadavku na pracovnú silu. Ako osloviť odborníkov.
 • Skupiny efektívne: ako vstupovať do skupín, ako sa tu orientovať, ako skupiny využívať vo svoj prospech a ako ich opúšťať.
 • Ako zabrániť tomu, aby nás LinkedIn zavaľoval e-mailami, ale ako zabezpečiť, aby sme neprišli o nič dôležité.
 • Ako zaistiť bezpečnosť účtu
 • ... a mnoho ďalšieh
 
Vojtěch Bednář sa zaoberá manažérskym a mediálnym poradenstvom. Je sociológ, pôsobí ako vysokoškolský pedagóg a odborný lektor vo vzdelávacích inštitúciách v súkromnom i verejnom sektore v Slovenskej republike. 
Venuje sa problematike manažérskej komunikácie, manažmentu vzťahov a komunikácie produktov a služieb v klasických médiách, ale najmä v prostredí nových komunikačných prostriedkov. 
Špecializuje sa tiež na problematiku marketingu v sociálnych sieťach a na integráciu on-line komunikácie do celkového komunikačného mixu. Je autorom mnohých kníh, ktoré sú určené manažmentu, študentom a širokej verejnosti. 
Spolupracuje s odbornými médiami, ktoré sa špecializujú na marketingovú, mediálnu a manažérsku komunikáciu. Je členom Syndikátu novinářů České republiky, České Andragogické společnosti a Masarykově Sociologické společnosti.

Cena bez DPH: 

265.00€

Registrácia

Pre prihlásenie na tréning/workshop je potrebné aby ste si vytvorili účet, alebo sa prihlásili do Vášho účtu.

Ďaľšie možnosti vzdelávania