Appel
Personálno-poradenská spoločnosť

APPEL COUNSELLING je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá prioritne poskytuje vyhľadávanie zamestnancov a výber pracovníkov na pozície vrcholového manažmentu a špecialistov. Svojim klientom ponúka aj komplexné poradenské služby pre organizáciu a rozvoj ľudských zdrojov.

Personnel Select

Spoločnosť APPEL COUNSELLING Vám poskytne výber manažérov na pozície stredného, vyššieho a TOP manažmentu, ako aj vyhľadávanie špecialistov. Predstavení kandidáti spĺňajú požiadavky, ktoré sú kladené na ich kvalifikáciu, prax, odbornosť a osobnostné predpoklady. Pri procesoch ako vyhľadávanie kandidátovvýber kandidátov sa sústredíme na kvalitnú špecifikáciu potrieb klienta a dodržiavanie systematického procesu vyhľadávania a výberu, ktorý je cieľom k úspešnej identifikácii kvalitných kandidátov.
Spoločnosť APPEL COUNSELLING ponúka v rámci výberov služby Executive search, Personnel Select a APPEL REFERENCES®.

 

Medzi spokojných klientov patria aj tieto spoločnosti.

Analýzy, audity a poradenstvo

APPEL COUNSELLING zabezpečuje aj komplexné poradenské služby pre organizáciu a rozvoj ľudských zdrojov. Svojim klientom ponúkame realizáciu na mieru šitých personálnych projektov zameraných na optimalizáciu organizačnej a manažérskej štruktúry, organizačného rozvoja a efektívneho riadenia ľudských zdrojov. Profesionálna úroveň služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti riadenia ľudských zdrojov, psychológie, sociológie, organizácie a riadenia podniku a vzdelávania dospelých.
Viac informácií o konkrétnych projektoch nájdete v časti Personálne projekty.

Novinky, rady a články

Aktuálne informácie z oblastí: headhunting, rozvoj ľudských zdrojov, nové trendy a novinky ako aj skúsenosti manažérov a špecialistov. 

Voľné pracovné pozície

Hľadáte zamestnanie alebo zvažujete nad zmenou? Vyplnte dotazník a zaradíme Vás do výberového procesu na pracovné pozície bez potreby denného sledovania nových pracovných ponúk.

Vyplniť

OBCHODNÝ MANAŽÉR OEM

Bratislavský kraj
APPEL COUNSELLING
APPEL COUNSELLING

Area Sales Manager

Bratislavský kraj
APPEL COUNSELLING