Appel
Personálno-poradenská spoločnosť

APPEL  je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá prioritne poskytuje vyhľadávanie zamestnancov a výber pracovníkov na pozície vrcholového manažmentu a špecialistov. Svojim klientom ponúka aj komplexné poradenské služby pre organizáciu a rozvoj ľudských zdrojov.

Personnel Select

Spoločnosť APPEL  Vám poskytne výber manažérov na pozície stredného, vyššieho a TOP manažmentu, ako aj vyhľadávanie špecialistov. Predstavení kandidáti spĺňajú požiadavky, ktoré sú kladené na ich kvalifikáciu, prax, odbornosť a osobnostné predpoklady. Pri procesoch ako vyhľadávanie kandidátovvýber kandidátov sa sústredíme na kvalitnú špecifikáciu potrieb klienta a dodržiavanie systematického procesu vyhľadávania a výberu, ktorý je cieľom k úspešnej identifikácii kvalitných kandidátov.
Spoločnosť APPEL  ponúka v rámci výberov služby Executive search, Personnel Select a APPEL REFERENCES®.

 

Medzi spokojných klientov patria aj tieto spoločnosti.

Analýzy, audity a poradenstvo

APPEL  zabezpečuje aj komplexné poradenské služby pre organizáciu a rozvoj ľudských zdrojov. Svojim klientom ponúkame realizáciu na mieru šitých personálnych projektov zameraných na optimalizáciu organizačnej a manažérskej štruktúry, organizačného rozvoja a efektívneho riadenia ľudských zdrojov. Profesionálna úroveň služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti riadenia ľudských zdrojov, psychológie, sociológie, organizácie a riadenia podniku a vzdelávania dospelých.
Viac informácií o konkrétnych projektoch nájdete v časti Personálne projekty.

Novinky, rady a články

Aktuálne informácie z oblastí: headhunting, rozvoj ľudských zdrojov, nové trendy a novinky ako aj skúsenosti manažérov a špecialistov. 

Voľné pracovné pozície

Hľadáte zamestnanie alebo zvažujete nad zmenou? Vyplnte dotazník a zaradíme Vás do výberového procesu na pracovné pozície bez potreby denného sledovania nových pracovných ponúk.

Vyplniť