Predaj Akcií APPEL InfoWork int. a.s.

APPEL InfoWork int. a.s. je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov už od roku 1995. Tvoria ju tri spoločnosti špecializované na jednotlivé oblasti v personalistike. Chceš aj ty profitovať z ich úspechu? Dokážeš rozpoznať jedinečnú príležitosť? Ponúkame ti jedinečnú možnosť investovať do stabilných spoločností s vyhliadkou na dlhodobý rast.

 

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Personálno-poradenská spoločnosť, ktorá priorite poskytuje vyhľadávanie kandidátov a výber zamestnancov na pozície vrcholového manažmentu a špecialistov. Profesionálna úroveň služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti riadenia ľudských zdrojov, psychológie, sociológie, organizácie a riadenia podniku a vzdelávania dospelých.
APPEL COUNSELLING sa stal členom výkonných konzultantov siete Glasford International.

iw.sk s.r.o.

Personálna agentúra zameraná na vyhľadávanie pracovníkov nižších a stredných pozícií, špecializuje sa aj na personálny leasing.

iw.sk poskytuje rýchly a kvalitný servis podložený 20+ročnými skúsenosťami a detailnou znalosťou slovenského pracovného trhu.

Excellent Training

Poradensko-vzdelávacia spoločnosť a expert v oblasti vzdelávania rozvoja lídrov, zamestnancov, tímov a organizácií.

Našim cieľom je porozumieť potrebám zákazníkov tak, aby sme im svojou pomohli rozviť ľudský potenciál a tým zvýšili efektivitu trhových aktivít.

 

 

Vyhliadky a situácia na personálnom trhu

Pracovný trh reaguje v roku 2017 na aktuálne trendy a potreby zamestnávateľov nielen v hlavnom meste, ale aj v ostatných regiónoch Slovenska. Oblasť IT bude pre Bratislavský región zohrávať i naďalej významnú úlohu. Očakáva sa tu kontinuálne vysoký dopyt zamestnávateľov po mobile developeroch, business Inteligence špecialistoch, HR business partneroch, odborníkoch z oblastí logistiky či výrobnej sféry.

Prečo investovať do akcií APPEL?

Väčšina ľudí, ktorí dosiahli finančnú nezávislosť, sú podnikatelia.

Bohužiaľ podnikanie nie je pre každého, nie je to prechádzka ružovou záhradou, a aby niekto týmto spôsobom uspel, musí mať dobrý nápad, optimizmus, železné nervy a vôľu, schopnosť nenechať sa ničím a nikým odradiť a šliapať stále za svojim cieľom.

Takže ak to v sebe nemáš, ak necítiš, že podnikanie je presne ten spôsob, ktorým sa chceš v živote realizovať, ani to radšej neskúšaj. Väčšina ľudí je jednoducho predurčená na to, aby boli zamestnancami. Na tom nie je nič zlé, a ani sa za to netreba hanbiť. Žiadny podnikateľ by bez zamestnancov predsa nemohol fungovať.

Dobrá správa je, že ak chceš dosiahnuť finančnú nezávislosť, nemusíš začať podnikať. Jedinou podmienkou je maximalizovať rozdiel medzi tvojimi príjmami a výdavkami, bez ohľadu na to, z akých zdrojov pochádzajú tvoje príjmy (či už je to podnikanie, alebo výplata). A tento rozdiel rozumne investovať.

Nie si podnikateľ, z výplaty si ušetril nejaké peniaze, pripadne si nejaké zdedil, ale nevieš, kam investovať? Alebo podnikáš a máš voľné zdroje?

Vďaka akciám môžeš svoje ušetrené peniaze investovať do už existujúcich firiem. Je to ďaleko pohodlnejšie, ako zakladať a zveľaďovať vlastné podnikanie.

Akcie poskytujú ďaleko najväčší reálny dlhodobý výnos spomedzi všetkých druhov aktív, ktoré sú k dispozícii.

Ak teda pomýšľaš na dosiahnutie finančnej nezávislosti, a nemáš naozaj obrovské príjmy, bez toho, aby si mal časť tvojich peňazí zainvestovanú v akciách, to jednoducho nepôjde.

Prečo akcie APPEL InfoWork int. a.s. ?

 • Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť.
 • Obrovský potenciál pre zvyšovanie podielu na trhu.
 • Krátkodobá návratnosť investície.
 • Výsledky spoločnosti predznamenávajúce dlhodobo rastúce výnosy z neustále sa zhodnocujúcich podielov firmy.
 • Posledná možnosť stať sa spolumajiteľom spoločnosti kúpou akcií.
 • Odhadovaný výnos na jednu akciu []
 • Akciu je možné kedykoľvek predať za trhovú cenu.
Predaj Akcií

Stať sa jedným z akcionárov spoločnosti môžeš nasledovne:

 • Zaregistruj sa ako potenciálny akcionár.
 • Zarezervuj si svoje akcie.
 • Uhraď čiastku za dané akcie.
 • Podpíš všetky potrebné dokumenty.
 • Cena akcie: 3 333,- EUR
 • Odhadovaný výnos na jednu akciu []
 • Kúpou akcie získavaš aj bonusový kredit v rozmedzí 500,- až 1 000,- EUR na každú zakúpenú akciu. Bonusový kredit môžete využiť na služby spoločností APPEL InfoWork int a.s.

Registrovať sa ako akcionár