iw.sk
Personálna agentúra

iw.sk je personálna agentúra zameraná na obsadzovanie nižších a stredných pozícií, špecializuje sa aj na personálny lízing.

iw.sk poskytuje už od roku 1994 rýchly a kvalitný servis podložený skúsenosťami a detailnou znalosťou slovenského pracovného trhu.

 

 

hr_controlling_nov728x90.jpg

 

Personálny výber

iw.sk pre svojich klientov zabezpečuje Personálny výber na stredné a nižšie pozície (sekretárka, asistentka, účtovník, ekonóm, obchodný zástupca, obchodný referent, logista, stavbyvedúci, strojár, ...). Prostredníctvom našich služieb Personálny lízing a Outsourcing preberáme kompletnú personálnu a mzdovú agendu za daného či daných zamestnancov. Tieto moderné služby dynamicky a efektívne riešia personálne požiadavky našich klientov.

Vyhľadávanie zamestnancov

iw.sk od svojho vzniku našiel zamestnanie stovkám uchádzačov o prácu na rozličných pracovných pozíciách. Tím odborníkov každodenne aktívne pomáha uchádzačom o zamestnanie pri hľadaní tej vhodnej pozície. Úspešnosť vo vyhľadávaní vhodných kandidátov spočíva v osobnom a individuálnom prístupe ku každému uchádzačovi o zamestanie a systéme práce personálnych konzultantov.

Novinky, rady a články

Aktuálne informácie pre všetkých ktorý sa zaujímajú o oblasť rozvoja ľudských zdrojov, nové trendy a novinky ako aj skúsenosti uchádzačov o zamestnanie. 

Pracovné ponuky

Hľadáte zamestnanie alebo zvažujete nad zmenou? Vyplnte dotazník a zaradíme Vás do výberového procesu na pracovné pozície bez potreby denného sledovania nových pracovných ponúk.

Vyplniť

APPEL COUNSELLING
APPEL COUNSELLING

Energetický konzultant - Trenčiansky kraj

Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov
iw.sk