Appel Counselling
Personálno-poradenská spoločnosť

APPEL COUNSELLING je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa prioritne zaoberá vyhľadávaním a výberom pracovníkov na pozície vrcholového manažmentu a špecialistov. Svojim klientom ponúka aj komplexné poradenské služby pre organizáciu a rozvoj ľudských zdrojov.

 

hrda.sk

 

Personálne výbery

Spoločnosť APPEL COUNSELLING sa zaoberá výberom pracovníkov na pozície stredného a vyššieho manažmentu, ako aj špecialistov. Predstavení kandidáti spĺňajú požiadavky, ktoré sú kladené na ich kvalifikáciu, prax, odbornosť a osobnostné predpoklady. Pri vyhľadávaní a výbere kandidátov sa sústredíme na kvalitnú špecifikáciu potrieb klienta a dodržiavanie systematického procesu vyhľadávania a výberu, ktorý je cieľom k úspešnej identifikácii kvalitných kandidátov.

Analýzy, audity a poradenstvo

APPEL COUNSELLING zabezpečuje aj komplexné poradenské služby pre organizáciu a rozvoj ľudských zdrojov. Svojim klientom ponúkame realizáciu na mieru šitých personálnych projektov zameraných na optimalizáciu organizačnej a manažérskej štruktúry, organizačného rozvoja a efektívneho riadenia ľudských zdrojov. Profesionálna úroveň služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti riadenia ľudských zdrojov, psychológie, sociológie, organizácie a riadenia podniku a vzdelávania dospelých.

Novinky, rady a články

Aktuálne informácie z oblasti headhuntingu, rozvoja ľudských zdrojov, nové trendy a novinky ako aj skúsenosti manažérov a špecialistov. 

Voľné pracovné pozície

Hľadáte zamestnanie alebo zvažujete nad zmenou? Vyplnte dotazník a zaradíme Vás do výberového procesu na pracovné pozície bez potreby denného sledovania nových pracovných ponúk.

Vyplniť

Junior nákupca

Bratislava
APPEL COUNSELLING
APPEL COUNSELLING
APPEL COUNSELLING